Ray of hope – ДОБРІ РЕЧІ!

ДОБРІ РЕЧІ!

Опис

Що необхідно для звершення благих справ? Насправді головне – це бажання!

Ситуація добре знайома кожному: в шафі скупчилися речі, які одягалися кілька разів , просто не припали до смаку або розміром. У вас зібралися цілі стопки дитячого одягу, власники яких давно виросли? Що з ними робити? Замість складання речей в шафах (поки міль не з’їсть), пропонуємо Вам подарувати їх нужденним людям і дітям-сиротам!

Давайте робити добрі справи!

Ви не знаєте людей, яким це все потрібно?

Їх знаємо ми. Це будинки-інтернати для людей з особливими потребами, центри соціально-психологічної реабілітації та багато інших закладів, де проживають та потребують підтримки люди!

Передавши для них хороший теплий светр або пару дитячого взуття, ви не тільки зігріваєте, а надаєте неоціненну підтримку.

У свою чергу, ми просимо врахувати одну важливу деталь в наданні такої підтримки. Будь ласка, не привозьте речі за принципом «викинути шкода – віддам людям». Ми все одно не станемо передавати речі з плямами і дефектами. Величезне прохання: ніяких дірявих кофт, заношених джинс, брудних футболок віддавати не треба!

Команда Благодійного Фонду «Промінь Надії» виступає сполучною ланкою між бажаючими передати хороші речі і людьми, яким вони необхідні.

Щоб взяти участь в проекті «Добрі речі!» І передати одяг для благодійності, зв’яжіться з нашим координатором:

Богдана

E-mail: b.zaviedieieva@rayofhope.com.ua

Тел.: +38(044)227-61-86

Моб. тел.: +38(096)228-34-84

 

ДОПОМАГАТИ ТАК ПРОСТО! ДАВАЙТЕ РОБИТИ ЦЕ РАЗОМ!