ПРО ФОНД


«Промінь Надії» – дозволяє людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, відчути себе рівним членом суспільства, здатним брати активну участь в будь-якій його сфері!Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд« Промінь Надії »створений для надання допомоги людям з обмеженими можливостями, дітям-сиротам, які виховуються в інтернатних закладах, а також дітям з сімей інших соціально незахищених категорій.

Наш Фонд організований для того, щоб люди вчилися слухати і чути проблеми оточуючих та мали бажання і можливість надати допомогу, яка так необхідна людям.

Спільно з Вами ми прагнемо створити світ можливостей для того, щоб допомогти людям розкрити свій потенціал і самореалізуватися в суспільстві.

Фонд «Промінь Надії» не належить до політичних, олігархічних або релігійних організацій і не фінансуються ними для реклами.

Брати участь в проектах Фонду може абсолютно кожен небайдужий, незалежно від його матеріального стану, національності, віросповідання та інших відмінностей.

 

Знімок екрана о 11.29.16

   

 

 ВИ ВІДКРИВАЄТЕ СВІТ
              МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЛЮДЕЙ,
                             ЯКИМ ВІН ТАК НЕОБХІДНИЙ!
 

НАША МІСІЯ

Щоб зробити нашу допомогу максимально ефективною, ми зупинилися на декількох  напрямках, в рамках яких ми комплексно підійдемо до вирішення актуальних проблем:

 • Допомога людям з обмеженими функціональними можливостями – створення проектів, які сприятимуть успішній реабілітації та соціалізації людей з інвалідністю, а також для людей з набутими обмеженнями фізичних можливостей (постінсультні стан, спинальні травми, травми при ДТП та інше).
 • Допомога дітям-сиротам, які виховуються в інтернатних закладах – допомога в придбанні товарів першої необхідності, організація пізнавального і цікавого дозвілля, обладнання спортивних приміщень для систематичних занять, допомога в профорієнтації та супровід процесу вступу до ВНЗ України, а також допомога в отриманні грантів і стипендій на навчання за кордоном.
 • Будівництво Центру реабілітації «Крок до мрії» – створення сучасного, спеціалізованого медичного закладу, повністю обладнаного для людей з особливими потребами, в якому буде можливо проходити реабілітацію по фізичному і психологічному відновленню.
 • Соціальна відповідальність – створення соціальних проектів, що популяризують благодійну культуру та донесуть людям, що фонди можуть бути відкритими і прозорими, а волонтерський рух – це додатковий інструмент фонду, в якому кожен може взяти участь.

ПРАВЛІННЯ

Tkachenko_rayofhope

ДМИТРО ТКАЧЕНКО

Директор Всеукраїнського благодійного фонду «Промінь Надії»

Телефон: +38(097) 927-58-01
E-mail: d.tkachenko@rayofhope.com.ua

Iryna_rayofhope

ІРИНА ШТЕФАНЬО

Заступник директора з фінансових питань

Телефон: +38(097) 490-72-02
E-mail: i.stefanyo@rayofhope.com.ua

bogdana_rayofhope-1-1024x683

БОГДАНА ЗАВЄДЄЄВА

Куратор з гуманітарних питань

Телефон: +38(093)9770106
E-mail: zavedeevab@gmail.com

НАГЛЯДОВА РАДА


КОМАНДА

ДОПОМОГА ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ


СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ


ДОПОМОГА ДІТЯМ – СИРОТАМ


СТАТИ
ВОЛОНТЕРОМ


НАШІ ЦІЛІ

Знімок екрана о 11.22.12

 • Надання можливості кожній людині, незалежно від його соціального статусу, відчути себе рівним членом суспільства, здатним брати активну участь в будь-якій його сфері.
 • Надання благодійної допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.
 • Надання допомоги дітям соціально незахищених категорій, не тільки предметами першої необхідності, але також і організацією пізнавального дозвілля, занять спортом, профорієнтаційній роботи та інше.
 • Популяризувати благодійну культуру в суспільстві шляхом залучення молоді до проведення соціальних проектів і публікації інформації в ЗМІ, соціальних мережах.
 • Безкоштовно і вільно ділиться своїм досвідом і інформацією: Фонд організовує і проводить конференції, тренінги та семінари по реабілітації, де можна пройти курс навчання за програмою фізіологічної, соціальної та психологічної реабілітації.

КОНЦЕПЦІЯ ТА ФІЛОСОФІЯ

Виконуючи благородну місію, Фонд «Промінь Надії», взяв на себе відповідальність об’єднати зусилля з тими, хто простягає руку допомоги нужденним, хто хоче надати можливість всім людям побачити цей світ очима здорової, життєрадісної людини.
Знімок екрана о 11.20.04

Ми розуміємо особливі потреби людей, які обумовлені важкою хворобою або обмеженими можливостями здоров’я. У своїй роботі ми використовуємо досвід відомих в світі Фондів по наданні допомоги в реабілітації людей, які перенесли важкі захворювання або мають фізичні обмеження.

 • Ми створюємо можливість для дітей соціальних категорій, займатися спортом в спеціально обладнаних приміщеннях;
 • Ми допомагаємо людям з інвалідністю, дітям-вихованцям інтернатних закладів соціалізуватися і реалізувати себе в суспільстві;
 • Ми створюємо методологічні та інші спеціальні умови для соціальної, психологічної та фізичної реабілітації людей з обмеженими фізіологічними можливостями, для тих, хто отримав травми, переніс інсульт, для інвалідів та дітей, які потребують допомоги;
 • На сайті ми забезпечуємо повну звітність надходження грошових коштів та їх розподіл.

Всі цільові кошти йдуть за призначенням!

Ми застосовуємо найвищі стандарти інформаційної відкритості проектів і діяльності Фонду на всіх етапах – від прийняття рішень до підбиття підсумків.

Робота Фонду спрямована для людей, усуваючи причини проблем, впроваджуючи кращий досвід накопичений в Україні та за кордоном, створюючи унікальні системні рішення, домагаючись максимального результату кожним своїм проектом і дією.

 

НАШІ ПРИНЦИПИ ТА ЦІННОСТІ

Вся діяльність Фонду будується з урахуванням основних принципів і цінностей, які важливі як в створенні соціальних програм і послуг, так і в побудові взаємовідносин:

 • Спілкування: конструктивний діалог, уміння слухати і чути один одного, вміння зрозуміти і допомогти. Ми не байдужі до проблем і болю людей. Ми бачимо проблеми і вважаємо своїм завданням внести вклад в їх рішення.
 • Співпраця: тільки разом, тільки спільно з іншими, небайдужими організаціями і людьми, ми зможемо допомогти всім, хто потребує нашої допомоги.
 • Довіра: для нас важлива атмосфера довіри і поваги в організації і при співробітництві з усіма зацікавленими особами.
 • Повага: кожен співробітник Фонду вносить свій важливий внесок в роботу і в виконання нашої місії.
 • Прагнення до досконалості: постійне підвищення якості реалізованих Фондом проектів, прагнення відповідати високим міжнародним стандартам, впроваджувати кращі практики на всіх рівнях організації проектних заходів. Переконання Фонду – необхідно бути професіоналом у своїй сфері.
 • Вірність принципам: необхідність дотримуватися послідовності і узгодженість дій в досягненні очікуваних результатів. Це головний метод роботи Фонду.
 • Ефективність: орієнтуватися на розумний результат. Ми здатні бачити і усувати як наслідки, так і причини проблем. Ми працюємо, щоб приносити максимальну користь суспільству і отримуємо задоволення від досягнутих результатів.

ЯК МИ ДОПОМАГАЄМО

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Промінь Надії» несе повну відповідальність за цільове використання коштів, отриманих від наших меценатів.

Основні принципи надання допомоги Фондом «Промінь Надії»:

 • Фонд веде збір коштів на свій розрахунковий рахунок і публікує звіт на своєму сайті, а також надає інформацію про надходження і використання коштів батькам (опікунам).
 • Ми не видаємо гроші заявнику особисто, а оплачуємо його рахунки і/або купуємо все необхідне.
 • Фонд не надає матеріальної допомоги!
 • Ви завжди можете переглянути, куди направили допомогу, надану Вами.
 • Якщо благодійні кошти для певного проекту зібрані, а гроші продовжують надходити – вони перенаправляються на фінансування іншого проекту на розсуд Фонду, але за погодженням з меценатом.
 • Кошти, що надійшли без цільового призначення, спрямовуються на загальний рахунок Фонду, а в подальшому – на реалізацію термінових проектів.

Знімок екрана о 11.23.44

            

МИ ВПЕВНЕНІ – СВІТ ЗМІНИТЬСЯ,

                              ЯКЩО КОЖЕН ПОЧУЄ 

                                              І ПІДТРИМАЄ ТИХ, КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО!

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Для того щоб була надана допомога, про неї повинні почути якомога більше хороших людей! Тому для нас інформаційна підтримка має нітрохи не менше значення, ніж фінансова допомога. Ми охоче співпрацюємо з усіма засобами масової інформації, включаючи електронні. За допомогою вашої газети, журналу, телеканалу чи сайту благодійники дізнаються про потреби і зможуть допомогти.

Ми повністю відкриті для преси, і завжди готові розповісти про діяльність Фонду.
Допомогти нам зібрати кошти на проекти Фонду ви можете і іншими способами.

Наприклад:

 • Розмістити буклети та плакати, іншу рекламно-інформаційну продукцію Благодійного Фонду «Промінь Надії» в своєму офісі та інших приміщеннях компанії, в якій працюєте.
 • Розповісти про роботу нашого Фонду та поділитись нашими контактами в соціальних мережах: в «ВКонтакте», в «Фейсбуці» і т.п.
 • Запросити ваших друзів надати допомогу через зазначені на сайті нашого Фонду реквізити або стати нашими волонтерами .
 • Запросити співробітників Благодійного Фонду «Промінь Надії» до участі в таких заходах як прес-конференції соціальної спрямованості, круглі столи, семінари, конференції, ділові зустрічі. Ми будемо раді відзвітувати про діяльність нашої організації, розповісти про нові проекти та акції, залучити нових спонсорів, партнерів та однодумців.
 • Організувати спільно з нашим фондом будь-яку корисну акцію: благодійний марафон на допомогу хворим дітям, збір пожертвувань на спортивних заходах, концерті зірок шоу-бізнесу, провести аукціон, кошти від якого підуть на благодійність. Благодійний захід може мати будь-який формат, головне, щоб в результаті було зроблено добру справу.

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ТВОРИТИ ДОБРО!ДЯКУЄМО

Знімок екрана о 11.27.47
Благодійний Фонд «Промінь Надії» висловлює найщиріші і теплі слова подяки всім тим, хто залишився небайдужим і допомагає нам робити добрі справи.

Ваша увага і участь в складній життєвій ситуації людей, посильна фінансова допомога, надання ресурсів і матеріалів для проведення соціальних програм і проектів, поширення інформації про ту допомогу, яку надає «Промінь Надії» – це все ми дуже цінуємо та поважаємо.

 

  ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВИ НЕБАЙДУЖІ!

ДЯКУЄМО! ЗА ТЕПЛО ВАШИХ СЕРДЕЦЬ І ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ!