КОРОБОЧКА НАТХНЕННЯ

Опис

Запрошуємо всіх-всіх-всіх бажаючих взяти участь в нашому чарівному різдвяному проекті.

Уже четвертий рік ми збираємо незвичайні подарунки для наших підопічних.

Наша коробочка натхнення, зібрана добрими волонтерами з урахуванням статі та віку дитини. У такій коробці дітки знайдуть корисний і потрібні дрібниці, а також все те, мимо чого не можуть пройти в магазині.

Всі коробочки виходити різні, що додасть їм особливості. Це можуть бути розмальовки, наклейки, штампики, фломастери, кульки, гравюри, стрибучий пластилін, трохи солодощів, мильні бульбашки, іграшки, що ростуть у воді, гумки і шпильки, милі блокнотики, ручні жуйки, брелоки та інше. Так само можна доповнити наші коробочки веселими і яскравими носками, декоративною косметикою для старших дівчат.

Команда БФ «Промінь Надії» запрошує всіх небайдужих допомогти нам підготувати подарунки для підопічних, що зустрінуть свята в стінах соц. установ: дітки з Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації, дітки з Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації, дівчинки з Замглайського психоневрологічного інтернату.

Щоб вирівняти вміст коробочок, ми поставили орієнтовну вартість кожної в 300 грн.

Попередньо, ми плануємо зібрати 180 подарунків і вкладеться в 50 000 грн (точні списки з кількістю, віком та інтересами підопічних можуть трохи змінюватися).

Щоб підтримати проект ви можете:

– зібрати свою коробочку і передати її нашим волонтерам;

– перерахувати будь-яку суму на проект;

– приєднатися до команди волонтерів і допомогти в організації свята.

За всіма питаннями звертайтеся до координатора проекту:

Богдана

E-mail: b.zaviedieieva@rayofhope.com.ua

Моб. тел .: +38 (096) 228-34-84

Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті

5000 UAH
Mehdi /

Новини