РАДІСТЬ ДИТИНСТВА!

Опис

Кожен погодиться, що дитинство має бути наповнене веселощами і бути радісним і безтурботним періодом в житті.

У Ніжинському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей – установі соціального захисту для тривалого і денного перебування дітей віком від 3-х до 18-ти років знаходиться до 40 дітей.

Це діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють, діти зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги, безпритульні діти.

Діти, якими опікується Фонд, знаходяться на соціально психологічної реабілітації в службі у справах дітей та дуже часто відчувають дефіцит позитивних емоцій. Ці діти позбавлені батьківської уваги і простих радощів, не кажучи вже про додаткові розваги.

Тому їм так потрібно місце, щоб грати і розвивати свої фізичні здібності – потрібен дитячий майданчик, з гойдалками, турніками, пісочницею і майданчиком для баскетболу.

Команда Фонду взялася за вирішення цього завдання і створила проект « РАДІСТЬ ДИТИНСТВА» для збору коштів на дитячий майданчик.

Лист від адміністрації Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації з проханням про допомогу в створенні  дитячого майданчика дивіться тут!

Вартість дитячого майданчика – 59200 грн.

* Сума на сайті становить 60700 грн – включена вартість комісії за перерахування коштів.

Давайте допоможемо дітям реалізувати це бажання! Перетворимо їх мрії в реальність!

Для участі в проекті натисніть кнопку «ПІДТРИМАТИ»

Ми щиро вдячні тим, хто вже допоміг в цьому проекті

10 UAH
Богдана /
10 UAH
Богдан /
50 UAH
Вероника /
47325 UAH
/
15700 UAH
/

Новини