ДОПОМОГА ДІТЯМ


Кожній дитині потрібна сім’я! Але, на жаль, далеко не у кожної дитини вона є. На даний момент в Україні налічується понад 60 000 дітей-сиріт. Ця статистика вкотре підкреслює актуальність і всю гостроту цієї проблеми.

В місяць на одного вихованця інтернатної установи з держбюджету виділяється вкрай не значна сума. Даних коштів не вистачає для забезпечення дітей-сиріт усім необхідним! Практично кожен притулок, дитячий будинок, інтернат, реабілітаційний центр або спеціальна школа відчуває гостру потребу в гігієнічних товарах, постільній білизні, канцелярських товарах для навчання, сучасних ігор, що розвивають, товарів для розвитку особистих талантів та вмінь, одягу та взуття. Якщо ж брати до уваги дітей з інвалідністю, то суми необхідних товарів збільшуються у кілька разів – інвалідні візки, протези, слухові апарати та інше.

 

Благодійний Фонд «Промінь Надії» у рамках програми «Допомога дітям-сиротам»:

  • закуповує для дітей-сиріт товари першої потреби;
  • здійснює поїздки до дітей з майстер-класами та тренінгами;
  • організовує свята, екскурсії, поїздки до театрів та музеїв;
  • ознайомлює підлітків із професіями у рамках проекту “Профорієнтування”;
  • організовує та проводить регулярні спортивні турніри та свята.

 

“Профорієнтування”

Волонтери вважають, що одним із найважливіших завдань Фонду є допомога дітям, які залишилися без батьківського піклування обрати професію, адже зростаючи далеко від дому, вони не отримують достатньої кількості знань про те, як влаштоване доросле життя.

Зустрічі зі спеціалістами, поїздки на підприємства, тренінги та майстер-класи допоможуть в усвідомленні того, наскільки різноманітний світ професій, а в  ідеальному варіанті – «запалять» інтерес та допоможуть обрати улюблену справу. Також ми з задоволенням  посприяємо талановитим абітурієнтам отримати гранти та стипендії на навчання за кордоном.Основною метою нашої програми є задовольнити поточні потреби для забезпечення повноцінної соціалізації та якісних умов  життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у дитячих будинках, притулках, інтернатах, реабілітаційних центрах та спеціалізованих школах України.

Сім’ю для цих дітей ніхто замінити не зможе, але разом з Вами ми можемо показати їм, що вони не одні в цілому світі, оточивши їх турботою та увагою.