ЦЕНТР ФІЗІОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ “КРОК ДО МРІЇ”
В результаті різних захворювань і травм у хворих часто мають місце тяжкі функціональні порушення: зменшення амплітуди рухів, зниження сили, втрата здатності до пересування, порушення трудових та побутових навичок, що зрештою призводить до втрати працездатності.

До різкого зниження функціональних можливостей організму спричиняє інсульт, розсіяний склероз, ДЦП, поліомієліт та інші захворювання. Загальна інвалідність після травм та ортопедичних захворювань становить 25%, 80% хворих після перенесеного інсульту назавжди втрачають здатність працювати.

За статистикою, 26% хворих втрачають працездатність та переходять у категорію інвалідів через несвоєчасне та нерегулярне проведення відновного лікування та недооцінки основних засобів фізичної реабілітації, спрямованих на відновлення втраченої рухової функції.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЦІЛЬ, КОНЦЕПЦІЮ І ЗАДАЧІ ЦЕНТРУ, А ТАКОЖ ГРАФІКИ І ФОТО БУДІВНИЦТВА МОЖНА ЗНАЙТИ НА САЙТІ

З березня 2015 року Благодійний Фонд «Промінь Надії» бере участь у проєкті «КРОК ДО МРІЇ» – це будівництво сучасного Центру фізичної та психологічної реабілітації.

Центр розташований у місті Носівка Чернігівської обл., за 100 км від Києва.

Метою реалізації будівництва Центру реабілітації стало бажання створити сучасний, спеціалізований об’єкт, повністю пристосований для людей з особливими потребами. Він буде оснащений сучасним обладнанням та басейном. Для можливості найефективнішого  відновлення втрачених можливостей організму.

Реабілітація – процес, за допомогою якого прагнуть попередити інвалідність у період лікування хвороби та допомогти людям з інвалідністю досягти максимальної фізичної, психічної, професійної, соціальної та економічної повноцінності, можливої в рамках наявної хвороби.

Основні завдання Центру:

 • Допомогти дорослим та дітям відновити їх фізичну самостійність після отриманих травм та фізичних порушень;
 • Збільшити фізичну самостійність тих, хто досі залежить від сторонньої допомоги, підтримуючи їх та допомагаючи опанувати навички для повсякденної діяльності, тобто здатності до пересування, самообслуговування та виконання нескладної домашньої роботи;
 • Забезпечити психологічний супровід адаптаційного періоду та періоду ресоціалізації для профілактики посттравматичних стресових розладів;
 • Запобігти розвитку патологічних процесів, що призводять до тимчасової чи стійкої втрати працездатності, тобто здійснення заходів вторинної профілактики.

Спеціалізація Центру:

 • Фізична та психологічна реабілітація людей з фізичними/ сенсорними/ психічними/ інтелектуальними/ментальними порушеннями
 • Реабілітація людей, які отримали травми;
 • Реабілітація після інсультів;
 • Реабілітація при вертеброгенних неврологічних синдромах;
 • Реабілітація при периферичній нейропатії;
 • Дитячий церебральний параліч;
 • Наукова розробка нових методів фізичної та психологічної реабілітації. Співпраця з міжнародними організаціями та центрами реабілітації.

Цільовою групою Центру є діти та дорослі з обмеженими функціональними можливостями, діти з ДЦП, люди, які зазнали травм у тому числі внаслідок конфлікту на Сході України.